Studenci i pracownicy Katedry nagrodzeni w Konkursie PTWK

Jury III Konkursu Polskiego Towarzystwa Wydawców Ksią­żek im. Leona Marszałka na posiedzeniu w dniu 11 grudnia 2012 r. podjęło decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień za prace dyplomowe w kategoriach: doktorskie, magisterskie i licencjackie.

W kategorii prac licencjackich dwie nagrody zdobyli studenci naszego Wydziału: pan Szymon Pipień za pracę Analiza typograficzna Biblii Paulistów w odwołaniu do Biblii Tysiąclecia z uwzględnieniem tradycji polskich starodruków biblijnych oraz pani Małgorzata Widła za pracę Projektowanie nietypowych formatów książki. Formaty wąskie i szerokie. Obie nagrodzone prace powstały pod kierunkiem dr Klaudii Sochy, która – po raz pierwszy w historii konkursu – otrzymała dyplom honorowy dla promotora nadesłanych prac. Wyróżnienie w kategorii prac doktorskich otrzymała dr Anna Kocot.

Komunikat PTWK

Data opublikowania: 07.03.2013