Warsztaty Młodych Edytorów 2022

Koło Naukowe Edytorów Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na XIX Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową „Warsztaty Młodych Edytorów”. Odbędzie się ona w dniach 8–10 kwietnia 2022 roku

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną, stacjonarne spotkanie w Rabce-Zdroju w ramach konferencji, mimo najszczerszych chęci jego zorganizowania, pozostaje niepewne; na temat ostatecznych ustaleń w tej kwestii informować będziemy w kolejnych tygodniach.

Ogłaszamy, że otwarty zostaje nabór abstraktów. Zapraszamy do ich nadsyłania zarówno osoby studiujące, na studiach doktoranckich, jak i pracujące naukowo. Termin nadsyłania abstraktów minie 20 lutego 2022 roku o 23:59. Przyjęcie każdego ze zgłoszeń potwierdzimy mailem. Abstrakt powinien zawierać do 1000 znaków, w tym temat, charakterystykę omawianego obszaru i minimum trzy słowa kluczowe.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym kontakt@kneuj.pl.

Data opublikowania: 21.01.2022
Osoba publikująca: Justyna Wysocka