Warsztaty Młodych Edytorów 2020

Koło Naukowe Edytorów UJ we współpracy z Katedrą Edytorstwa i Nauk Pomocniczych UJ zaprasza na XVII Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową „Warsztaty Młodych Edytorów”, która odbędzie się w dniach 6-8 marca 2020 r. w Rabce-Zdroju.

„Warsztaty Młodych Edytorów” to projekt cykliczny organizowany przy współpracy z Kołem Edytorów KUL już od szesnastu lat. Konferencja łączy młodych, początkujących studentów oraz doświadczonych naukowców. Tematy wystąpień i warsztatów, odbywających się w jej ramach, obejmują zarówno edytorstwo tradycyjne, jak i redakcję tekstów, projektowanie publikacji drukowanych i elektronicznych, a także typografię i dizajn.

W związku z XVII edycją konferencji zostaje otwarty nabór abstraktów dla wszystkich osób, które chciałyby wziąć czynny udział w najbliższej edycji „WME”. Do udziału zapraszamy zarówno studentów, doktorantów, jak i pracowników naukowych. Termin nadsyłania abstraktów minie 7 stycznia 2020 roku o północy. Abstrakt powinien zawierać do 1000 znaków, w tym temat, charakterystykę omawianego obszaru i minimum trzy słowa kluczowe. Zgłoszenia można nadsyłać na adres kontakt@kneuj.pl.
Wszyscy prelegenci będą mieli zapewniony nocleg z wyżywieniem. Nie pobiera się opłaty konferencyjnej.

Data opublikowania: 20.12.2019